Przegląd instalacji gazowej 20 – 23 października 2025 r.

Wykaz budynków, w których w dniach 20 – 23 października 2025 r. będą wykonywane przeglądy instalacji gazowych.

  1. ul. Ruska 15-15c – 20.10.2025 r. godz. 17:00 – 20:00
  2. al. Powst. Wlkp. 50d-51 – 20.10.2025 r. godz. 17:30 – 20:00
  3. ul. Ruska 18-21 – 21.10.2025 r. godz. 17:00 – 20:00
  4. al. Powst. Wlkp. 51a-51c – 21.10.2025 r. godz. 17:30 – 20:00
  5. ul. Milczańska 34-38 – 22.10.2025 r. godz. 17:30 – 20:00
  6. ul. Milczańska 39-43 – 23.10.2025 r. godz. 17:30 – 20:00

Przeglądy wykonuje firma PeGaz tel. 603 497 183

Przetarg ustny nieograniczony dla osób fizycznych na ustanowienie i przeniesienie prawa odrębnej własności lokalu mieszkalnego – 30.10.2025 r.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kolejarz” w Szczecinie ul. 9 Maja 17; 70-136 Szczecin ogłasza przetarg ustny nieograniczony dla osób fizycznych na ustanowienie i przeniesienie prawa odrębnej własności lokalu mieszkalnego położonego przy ulicy Legnickiej 3/64

cena wywoławcza 330 800,00 zł                                  wadium 16 600,00 zł

pow. użytkowa lokalu mieszkalnego 37,94 m2 (2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka), mieszkanie do remontu.

Przetarg odbędzie się w dniu 30 października 2025 r. o godz. 13:00  w siedzibie Spółdzielni sala nr 6.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 29.10.2025 r. na konto bankowe numer 50 1020 4795 0000 9302 0008 1901.

Istnieje możliwość obejrzenia ww. mieszkania po uzgodnieniu z Administracją Osiedla „Wzgórze Hetmańskie” ul. 9 Maja 86 tel. 91 48 22 133.

Warunki przetargu można otrzymać w siedzibie SM „Kolejarz” pok. 113, tel. 91 44 10 815 (email: e.kukian@smkolejarz.szczecin.pl).

Spółdzielnia zastrzega sobie prawo do unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.

Przegląd instalacji gazowej 13 – 17 października 2025 r.

Wykaz budynków, w których w dniach 13 – 17 października 2025 r. będą wykonywane przeglądy instalacji gazowych.

  1. ul. Ruska 33-33c – 13.10.2025 r. godz. 17:00 – 20:00
  2. ul. Ruska 33d-33g – 14.10.2025 r. godz. 17:00 – 20:00
  3. ul. Ruska 34-34c – 16.10.2025 r. godz. 17:00 – 20:00
  4. ul. Ruska 35-35c – 17.10.2025 r. godz. 16:00 – 19:00

Przeglądy wykonuje firma PeGaz tel. 603 497 183

Przegląd instalacji gazowej 06 – 10 października 2025 r.

Wykaz budynków, w których w dniach 6 – 10 października 2025 r. będą wykonywane przeglądy instalacji gazowych.

  1. ul. 9 Maja 9 – 9c – 06.10.2025 r. godz. 17:30 – 20:00
  2. ul. 9 Maja 9d – 9f  – 07.10.2025 r. godz. 17:30 – 20:00
  3. ul. 9 Maja 9g – 9i – 08.10.2025 r. godz. 17:30 – 20:00
  4. al. Powst. Wlkp. 49 – 49c – 09.10.2025 r. godz. 17:30 – 20:00
  5. ul. Legnicka 13 – 16 – 09.10.2025 r. godz. 17:00 – 20:00
  6. al. Powst. Wlkp. 50 – 50c – 10.10.2025 r. godz. 17:30 – 20:00
  7. ul. Legnicka 17 – 20 – 10.10.2025 r. godz. 16:00 – 19:00

Przeglądy wykonuje firma PeGaz tel. 603 497 183

Przegląd instalacji gazowej 01 – 03.10.2025 r.

Wykaz budynków, w których w dniach 1 – 3 października 2025 r. będą wykonywane przeglądy instalacji gazowych.

  1. al. Powst. Wlkp. 53 – 01.10.2025 r. godz. 17:00 – 20:00
  2. ul. 9 Maja 15-15c  – 01.10.2025 r. godz. 17:30 – 20:00
  3. al. Powst. Wlkp. 54 – 02.10.2025 r. godz. 17:00 – 20:00
  4. ul. 9 Maja 15d-15f – 02.10.2025 r. godz. 17:30 – 20:00
  5. ul. Legnicka 9-12 – 03.10.2025 r. godz. 16:00 – 19:00
  6. ul. 9 Maja 11-11b – 03.10.2025 r. godz. 17:30-20:00

Przeglądy wykonuje firma PeGaz tel. 603 497 183

Harmonogram wymiany podzielników (II termin)

POWSTAŃCÓW WLKP. 49-5122.09.202517.0020.00
9 MAJA 122.09.202512.0018.00
9 MAJA 322.09.202512.0018.00
9 MAJA 522.09.202512.0018.00
9 MAJA 722.09.202512.0018.00
9 MAJA 223.09.202512.0018.00
9 MAJA 623.09.202512.0018.00
9 MAJA 823.09.202512.0018.00
9 MAJA 1023.09.202512.0018.00
9 MAJA 15-15F23.09.202517.0018.30
9 MAJA 9-9G23.09.202518.3020.00
9 MAJA 12-1823.09.202516.3019.30
9 MAJA 20-2623.09.202516.3019.30
9 MAJA 28-3423.09.202516.3019.30
9 MAJA 36-4223.09.202516.3019.30
9 MAJA 42A-D23.09.202516.3019.30
9 MAJA 9H-I; 11-11B24.09.202516.3019.30
9 MAJA 44-5024.09.202516.3019.30
9 MAJA 52-5824.09.202516.3019.30
9 MAJA 60-6624.09.202516.3019.30
9 MAJA 68-7424.09.202516.3019.30
LEGNICKA 124.09.202515.0016.00
LEGNICKA 224.09.202515.0016.00
LEGNICKA 324.09.202516.0017.00
POWSTAŃCÓW WLKP. 5224.09.202517.0018.00
POWSTAŃCÓW WLPK. 5324.09.202516.0017.00
POWSTAŃCÓW WLKP. 5424.09.202518.0019.00
RUSKA 15-15C24.09.202517.0018.00
RUSKA 18-2124.09.202519.0020.00
9 MAJA 76-8225.09.202516.3019.30
RUSKA 22-23A25.09.202516.3019.30
9 MAJA 19-2525.09.202516.3019.30
9 MAJA 27-3325.09.202516.3019.30
9 MAJA 35-4125.09.202516.3019.30
CZĘSTOCHOWSKA 2-1025.09.202517.0019.00
RUSKA 33-33G25.09.202515.0016.30
RUSKA 34-34C25.09.202516.3017.30
RUSKA 35-35C25.09.202516.3017.30
LEGNICKA 4-725.09.202517.3020.00
LEGNICKA 9-1225.09.202517.3020.00
LEGNICKA 13-1625.09.202517.3020.00
LEGNICKA 17-2025.09.202517.3020.00
FRYSZTACKA 5-826.09.202515.3016.30
MILCZAŃSKA 34-4326.09.202515.3018.30

Harmonogram wymiany podzielników (I termin)

Harmonogram wymiany podzielników (I termin) dla trzech budynków, których z powodu choroby serwisanta wstrzymano wymianę podzielników:

RUSKA 1818.09.202515.3016.30
RUSKA 1918.09.202516.3017.30
RUSKA 2018.09.202517.3018.30
RUSKA 2118.09.202518.3019.30
RUSKA 33D18.09.202515.3016.30
RUSKA 33E18.09.202516.3017.30
RUSKA 33F18.09.202517.3018.30
RUSKA 33G18.09.202518.3019.30
MILCZAŃSKA 3919.09.202515.0016.00
MILCZAŃSKA 4019.09.202516.0017.00
MILCZAŃSKA 4119.09.202517.0018.00
MILCZAŃSKA 4219.09.202518.0019.00
MILCZAŃSKA 4319.09.202519.0020.00

Harmonogram wymiany wodomierzy

AdresData wykonaniaGodziny
9 Maja 122.09.202510:00-18:00
9 Maja 323.09.202510:00-18:00
9 Maja 524.09.202510:00-18:00
9 Maja 725.09.202510:00-18:00
Legnicka 126.09.202510:00-18:00
9 Maja 20-26, 28-34, 36-42,
Ruska 1A-1C
29.09.202510:00-18:00
9 Maja 9-9g, 9h-9i30.09.202510:00-18:00
Częstochowska 2-10,
Cukrowa 15-23, 25-31, 33-43
01.10.202510:00-18:00
Boryny 26-28,39-51, 54, 56
Kaszubska 27c-27d
02.10.202510:00-18:00
Kaszubska 27-27b,
pl. Zwycięstwa 4, 5-5a,
Powstańców Wlkp. 4c,
Klemensiewicza 12-16, 20-22,  24-28
03.10.202510:00-18:00

Przegląd instalacji gazowej 22 – 24.09.2025 r.

Wykaz budynków, w których w dniach 22 – 24 września 2025 r. będą wykonywane przeglądy instalacji gazowych.

  1. ul. Legnicka 2 – 22.09.2025 r. godz. 16:45 – 20:00
  2. ul. Ruska 22-23a – 22.09.2025 r. godz. 17:30 – 20:00
  3. ul. Legnicka 3 – 23.09.2025 r. godz. 16:45 – 20:00
  4. ul. Frysztacka 5-8 – 23.09.2025 r. godz. 17:30 – 20:00
  5. al. Powst. Wlkp. 52 – 24.09.2025 r. godz. 17:00 – 20:00

Przeglądy wykonuje firma PeGaz tel. 603 497 183